Stone Fusion - koupelna RD Radotín

Rekonstrukce koupelny v RD měla za cíl kompletní výměnu rozvodů a všech materiálů v moderním jednodušším stylu v bílo-šedé barevné kombinaci s vytvořením velkého množství úložných prostorů.

Vytvořili jsme prostor pro sprchování (110x90cm), instalovali závěsný wc, podomítkovou baterii s bidetovou sprškou, umyvadlo se skříňkou a vyzdili prostor s policí pro pračku a sušičku. Ve sprchovém koutě je možno přepínat mezi ruční a hlavovou sprchou. Ventilátor s "doběhem" disponuje funkcí samospuštění při zvýšení vlhkosti nad nastavenou úroveň. Samozřejmostí je sladění dekoračního rámečku vypínačů a zásuvek s barvou dlažby. LED osvětlení je možno zapnout ve 3 režimech, svítí okraj / svítí střed / svítí okraj i střed (viz.fotogalerie). Večer či v noci je tedy možné svítit světlem s nižší intenzitou. V koupelně bude ještě instalován radiátor pod okno.

Před realizací byla zpracována vizualizace koupelny.

TIP na materiály: dlažbovina Stone Fusion ::  baterie umyvadlová Cube Way ::  nábytek Cube Way ::  sprchová vanička z litého mramoru 100x90cm se skrytým odpadem a posuvné dveře sklo/chrom :: WC závěsný S50 s otevřeným splach.okruhem  ::  sedátko s pomalým sklápěním, bidetová sprška, bateriíe sprchová s hlavovou sprchou a další... 

Pro zobrazení fotogalerie, klikni na obrázek.